Kinesisk scroll
2014-11-30
280879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, bergslandskap med flod, bär inskription samt stämpelsignatur, tuschlavering och akvarell, ca 59x133 cm totalmått ca 82x212
Patinerad, fläckar, hanteringsveck