Kinesisk scroll
2014-11-30
280878
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, åldrad man med stav, bär inskription, tuschlavering med akvarell, totalmått ca 89x186 cm
Hanteringsveck