Carl Brandt oljemålning
2014-11-30
280839
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Lapporten, signerad C Brandt, olja på duk, ca 90x124 cm