Slas tuschteckning
2014-11-29
280757
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson 85, tusch, 36x51 cm