Oidentifierad konstnär 1800-tal
2014-11-29
280743
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoral idyll, monogramsignerad J.A. 80(?), olja på duk, 17x24 cm
Färgbortfall