Roland Svensson litografi
2014-11-29
280724
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, numrerad 2/260, färglitografi, ca 36x50 cm
Gulnader