Besticksdelar silver
2014-11-29
280721
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BESTICK, silver, 1700-1900-tal, Sverige, Finland, olika modeller bl a fiolmodell, empire, gammal fransk, svensk spetsig, olika tillverkare, total vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 2100 g
Delvis med gravyrer, slitage