Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
DRAPERIER, 1 par, möjligen vävt hos Märta Måås-Fjetterström, inplock på linnebotten, mönstret formgivet av Annie Frykholm, "Buketter", ca 245x115 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
280706
2014-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner