Vägglystrar i gustaviansk stil
2014-11-28
280666
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, för två ljus vardera, höjd 35 cm
Bruksslitage