Corneille färglitografi
2014-11-28
280645
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition med fågel, signerad och numrerad Corneille -81, 126/200, färglitografi, 65x51 cm, oramad