Axel Olson grafiskt blad
2014-11-28
280637
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986), efter: Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 159/360, grafiskt blad, 53x41 cm, oramad