Axel Olson grafiskt blad
2014-11-28
280635
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986), efter: Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 41/360, grafiskt blad, 48x42 cm, oramad