Severin Nilsson blandteknik
2014-11-28
280634
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): tillskrivna (2), Porträttstudier, signerade, varav 1 daterad 1860, blandteknik, ca 16x10,5 resp 17x12 cm
Gulnader