Makode Linde litografi
2014-11-29
280613
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDE, Makode (samtida): "Kan Du inte tala?", signerad och numrerad Makode 107/165, färglitografi, 32x26 cm, oramad