Makode Linde litografi
2014-11-28
280610
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDE, Makode (samtida): "Mary", signerad och numrerad Makode 48/65, färglitografi, 32x26 cm, oramad