Golvurna Kina 1800-tal
2014-11-28
280454
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVURNA, porslin, Kina 1800-tal, dekor i underglasyrblått av trana och hjort, höjd 59 cm
Ytslitage med smärre repor.