Golvvas Kina famille rose
2014-11-28
280453
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina omkring 1900, dekor i famille rose av pioner, höjd 44 cm
Smärre nagg och dekorslitage