Odelberg Junior glas

Odelberg Junior glas
Odelberg Junior glas
Odelberg Junior glas
Odelberg Junior glas

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GLASSERVIS, 90 dlr, glas, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av: 15 champagneglas, 15 rödvinsglas, 15 vitvinsglas, 15 selterglas, 15 starkvinsglas, 15 snarlika likörglas

280430

2014-11-27