Bord 1800-tal
2014-11-27
280424
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1800-tal, med slag, bemålat, halvmåneformade slag, låda i sarg, kopplade ben, höjd 73, 97x55(187 cm utfällt) cm
Färgbortfall, slitage