Fat exportporslin famille rose 1700-tal
2014-11-27
280347
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose, ca 29x21 cm
Obetydligt dekorslitage