Greta Gerell stilleben oljemålning
2014-11-27
280340
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Stilleben med oliver och ägg, signerad och daterad Gerell -81, olja på pannå, 19x24 cm