Lasse Åberg blandteknik
2014-11-27
280250
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg -87, blandteknik, rammått ca 72x51