Severin Nilson oljemålning
2014-11-26
280209
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Studie, signerad Severin Nilson, olja på duk uppklistrar på pannå, 61x100 cm
Färgbortfall