Ragnar Persson oljemålning
2014-11-26
280205
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PERSSON, Ragnar (1905-1993): Häst och vagn i skymning, signerad R.P, olja på pannå, cm