Oidentifierad konstnär England 1800-tal olja

Klubbat för:

102 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Helfigursporträtt av en flicka, bär monogram, olja på duk, 119x65,5 cm

Duklagningar, hål, krackeleringar

280203

2014-11-28