Vaser Kina
2014-11-26
280186
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASER, 2 st. snarlika, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, figural dekor, cylinderform, höjd 28,5 cm
Smärre slitage