Dekorationsträd
2014-11-26
280170
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄD, Kina, 1900-tal, blommor och blad i grönt och lila glas, kruka i porslin, höjd 37 cm
Smärre nagg