Esaias Thorén färglitografi
2014-11-26
280151
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -64, 15/75, färglitografi, ca 32x39 cm