Vaser Japan Noritaké
2014-11-26
280134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, märkta Noritaké, landskapsdekor, förgyllda hänklar, höjd 16 cm
Smärre dekorslitage