James Coignard färgcarborundum
2014-11-26
280111
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): (2) Kompositioner, signerade och numrerade J. Coignard 15/90, färgcarborundumetsningar, 33x25 cm