Joakim Allgulander litografi Land
2014-11-26
280063
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 118/210, färglitografi, ca 34x76 cm