Byrå Louis XVI-stil
2014-11-26
280056
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, med stenskiva, fanérad i olika träslag, beslag i mässing, höjd ca 76, 75x38 cm
Nyckel saknas, ytskador, en senare nyckelbricka