Vaser Kina
2014-11-26
280024
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, med dekor av blommor och fåglar, höjd 19 cm
Obetydliga nagg