Skåp Kina
2014-11-26
279958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, Kina, träskuren delvis träskuren dekor av bl a fåglar, skjutluckor samt lådor, höjd ca 70, 45x19 cm
Slitage