Kastruller Nore Edlund

Kastruller Nore Edlund
Kastruller Nore Edlund
Kastruller Nore Edlund
Kastruller Nore Edlund

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULLER, 5 st, koppar, 18/1900-tal, handtag i smide/koppar, varav en märkt ATL, oval form, längd ca 30-70 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279923

2014-11-25