Käppar
2014-11-26
279871
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARAPLYKÄPP, SITTKÄPP, 1900-talets första hälft, ett handtag i rot, längd 95-100 cm
Slitage