Miniatyrbrons
Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
MINIATYRFIGURINER, brons, ca 20 st, 1900-talets första hälft, bemålade, i form av olika djur bl a hund, höna, ko, elefant, lejon, groda, rådjur mm
Miniatyrfiguriner i tenn mm medföljer, i form av människor och djur
Skåp medföljer
Slitage, färgbortfall
279856
2014-11-25