Soffa fåtölj Danmark
2014-11-26
279831
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, roströd skinnklädsel, Danmark, soffans längd 194, sitthöjd 44 cm
Slitage, fläckar