Gobeläng 1900
2014-11-25
279812
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOBELÄNG, 1900-talets första del, Motiv med landskapsvy, blomkorgar, musikinstrumetn, maskinvävd, ca 270x121 cm
Hål, slitage