Hilding Linnqvist akvarell
2014-11-25
279785
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Reseminne, stämpelsignerad, akvarell, 11x17 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form, mars 1986