Sven Lidberg
2014-11-25
279752
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): (4), Figurkompositioner, signerade och numrerad, 250 ex, färglitografier, bladstorlek 25,5x28 resp 28x25,5 cm, oramade