Marc Chagall
2014-11-25
279745
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): Komposition, färglitografi ur Derriere le miroir, 1950, signerad i trycket, ca 25,5x19,5 cm