M Pyk litografi
2014-11-27
279707
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 119/380, gråaktig, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad