Karl Axel Pehrson
2014-11-24
279643
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K.A Pehrson 91, färglitografi, 588/600, ca 32,5x60 cm