Skrivbyrå Karl Johan
2014-11-25
279617
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, Karl Johan, fanerat i mahogny och pyramidmahogny, mässingsbeslag, hörn med kolonner, höjd 89, 105x55 cm, nyckel finns