Tage Hedqvist oljemålning
2014-11-24
279610
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Kustmotiv från Arild, monogramsignerad TH, olja på duk, 37x49 cm cm
Med dedikation