Målning 1800-tal
2014-11-24
279599
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors, olja på pannå, 20x24,5 cm
Krackeleringar