Anders Zorn etsning
2014-12-04
279582
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Najader, 1918, signerad Zorn, etsning, 15,8x23,8 cm
LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282