Bengt Orup skånelänga
2014-11-24
279565
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Skånelänga, signerad Orup, olja på pannå, 59x91 cm