Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-11-24
279529
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Parkbänken, olja på duk, 50x40 cm